İş Bankası Umursamazlık!

Mahmut H. |

Bankamatikte bana para yollanmaya çalışıldı paramı bankamatik yutmuş para bana gelmedi geride verilmedi ilk aradığım müşteri temsilcisi laubali konuşup suratıma kapattı! 2.si yardım etmeye çalıştığını söyledi bugün mesai saati sonunda sayımın yapılacağını ve paranın hesaba gelebileceğini anlattı ancak ne sayım olmuş ne para geldi.

Bu kadar saçmalık olmaz! Nereden güvenip İş Bankalı olmuşum bilmiyorum! Büyük ihtimalle kartı iptal edip İş Bankasında kurtulacağım acil işiniz varsa İş Bankası kadar yavaş bir banka yok!

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut H.
  31 Ekim
  11:57

  Size daha hangi yolla ulasacam bilmiyorum her yolu deniyorum ancak umursamaz tavriniz devam ediyor arastirdim baktim akbanki olan benle atni durumdaki insanin parası 5dk icinde yatmış bizim suçumuz size guvenmek sizin bankamatiginiz ve hizmetiniz yuzunden 2 gundur magdurum

 • 31 Ekim
  10:53

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi