27 Ekim 2016

İş Bankası Ulaşmayan Kartlar!

Güvenlik sebebi ile 20 Ekim'de kapatmış olduğum kredi kartımı 3 iş gününde baskıdan çıkacağını belirtip kuryeye yönlendireceklerini taahhüt ettiler, bu taahhüt üzerine kartımın kapatılmasını istedim. Ne yazık ki kullandığım tek kredi kartı ve ATM kartı olan Maximum kartım hala tarafıma ulaşmamıştır. Kurumsal çizginin oldukça dışına taşan termin süreniz gereksiz uzamakta ve acil taleplere yanıt veremiyorlar. Bankacılık konusunda uzmanlık çıtanızı giderek aşağıya çekiyorsunuz. Artık kartımın ivedi şekilde tarafıma teslim edilmesini talep ediyorum.

Hayal 1.216 Okunma

Cevaplar

  • Hayal 04 Kasım 2016

    Sizdennnn nefret ediyorumm artıkk, Allah sizi bildiği gibi yapsın. Acil beyanıma rağmen halaaaaa telefonda yalan söyleyerek beni oyalıyorsunuz. Kuryeye verilmemiş kart için bana takip numarası veriyorsunuz, siz insanları ne yerine koyuyorsunuz?

  • Hayal 01 Kasım 2016

    Bir kartı 13 günde teslim edemediniz ya da ne diyeyim? İnternet bankacılığını, maaş kartımı ve kredi kartımı aynı anda kullanamaz hale geldim. Bu vermiş olduğunuz mağduriyet durumunuzu asla unutmayacağım. Bankacıkta kalitesiiizliği Allahu-Ekber dağlarına kadar taşıdınız, helal olsun İş bankası, yine illalah ettirdiniz.

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön