İş Bankası Ulaşmayan ATM Kartı!

ozgurazizoglu |

Yaklaşık 3 ay önce İş Bankası'nda maaş hesabı açtırdım. Daha öncede İş Bankası hizmetlerinden memnun kalmadığım için kredi kartı talep etmedim. Bankanın hantal yapısı nedeniyle sadece bankamatik kartı talep ettim. Aradan 3 ay geçmesine rağmen bankamatik kartım bana ulaşmadı ve daha önceki tecrübelerim beni yanıltmadı.

Kartın akıbetini bildirmeye ihtiyaç duymayan İş Bankası, kredi kartı satabilmek için beni aramayı ihmal etmiyor. Bugün kartın akıbetini öğrenmek için uzun bir uğraş verdim ve kartın şubeye gönderildiğini öğrendim. Kartın şubeye değil bana gönderilmesini istediğim zaman saygısız bir müşteri temsilcisi tarafından terslendim. Müşteri odaklılık konusunda İş Bankası'na tebrikler.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • ozgurazizoglu
  05 Mart
  15:47

  İşte tam bu nedenle İş Bankası ile çalışmaktan memnun değilim. Hangi duyarlı yaklaşımdan bahsediliyor? Bankamatik kartım bana ulaşmış değil. Sadece zorunluluktan dolayı sizinle çalışmaya ve maaşım yattığı anda daha duyarlı bir bankaya eft yapmaya devam edeceğim. İlk işim sizden gelen ürünlerinize ilişkin bilgilendirme maillerinin iptal edilmesi için başvuruda bulunmak olacak.

 • 05 Mart
  14:42

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi