23 Nisan 2013

İş Bankası Ücretsiz Diyerek Verdikleri İş'te Üniversiteli Kredi Kartımdan Kesilen Aidat!

İşte üniversiteli (400 TL limitli) kredi kartımdan yıllık kart aidatı adı altında sene başında 20 TL ücret kesilmiştir. Bu kartı almam için 2011 ekim ayında işlem yapan Edirne/Havsa Şubesi'nde görevli arkadaşlar öğrenci kimliğimin fotokopisini çekerek benden öğrenci olduğum müddetçe kart aidatı kesilmeyeceğini söylemişlerdi. Bu teyidi bankanın 4440202 nolu müşteri hizmetleri hattından da almıştım.

Kesilen ücrete yazılı olarak fax yoluyla itiraz ettim. olaya mail yolu ile geri dönüş yapıldı. Tarafıma verilen cevapta kesilen ücretin makul düzeyde olduğu ve geri iadenin söz konusu olmadığı belirtildi. Konuya çözüm bulunmasını ve bu haksız ve habersiz kesilen ücretin tarafıma iadesini bekliyorum.

Gökhan 62 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 25 Nisan 2013

    arkadaşlar,24 nisan itibariyle çağrı merkezinden aranarak önümüzdeki 3 aylık kredi kartı ekstremin 750 lirayı aşmış olması kaydı ile iş bankası ücreti peşinen 24 mart tarihinde tarafıma geri iade etmiştir.3 aylık 750 liralık ekstre toplam tutarına itiraz etmiş tutarı yüksek bulmuş olsamda arayan temsilci ara bulmak adına müşteri istekleri ve itirazları doğrultusunda iş bankasıyla olan bağlayıcılıgı kapsamında elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışmıştır.sonuç olarak kart ücretini iade aldım.aynı durumda olan tüm arkadaşlara duyrulur.

  • Gökhan 23 Nisan 2013

    bankadan aldıgım cevabı sikayetimvar.com ve sosyal medya üzerinden konunun takipçisi olan ve benimle aynı durumda olan yada olmayan bedava denilerek aldığımız 400 lira limitli kart ile ucu ucuna geçimini sağlamaya ve okumaya çalışan üniversiteli arkadaşlarla paylaşacağım.

  • İş Bankası Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön