25 Ocak 2014

İş Bankası Tüketici Hakem Heyetinin Kararını Uygulamıyor!

İş Bankası'ndan çektiğim krediden kesilen dosya masrafının iadesi için Sinop Valiliği Tüketici Hakem Heyetine 14.11.2013 tarihinde tarihinde başvurdum. Hakem Heyeti iade talebimi uygun görmüş ve kesilen 200 TL bedelin tarafıma iadesine 06.01.2014 tarihinde karar vermiştir. Ancak banka Sinop şubesi ile görüştüğümde yatırılıp yatırılmamasına genel merkezin karar vereceğini söylemiştir.

Fakat bu bedellerin yatırılması için bankaya yasal süre olarak 15 gün verilmiş ve hakem heyetinin kararına itiraz bu bedelin icrasını durduramamaktadır. Bu bedelin en kısa süre içerisinde tarafıma iadesini istiyorum.

Erdoğan 195 Okunma

Cevaplar

  • Erdoğan'ın Teşekkür Mesajı28 Ocak 2014

    İlgi için teşekkürler..

  • Erdoğan26 Ocak 2014

    Umarım en kısa sürede çözersiniz.. 5 gün içerisinde çözmediğiniz takdirde icra yoluna başvuracağım ve asla bankanızla çalışmayacağım..

  • İş Bankası Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön