28 Mart 2014

İş Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uymuyor!

2008 tarihinde İş Bankası Rize Şubesinden kullandığım kredi karşılığı dosya masrafı adı altında alınan 300 TL'nin tarafıma iadesi için 18.11.2013 tarihinde İyidere İlçe Tüketici Sorunları Hakem Heyetine Yaptığım başvuruda, İş Bankasının bu parayı iadesi kararı çıkmış ve karar hükmü İş Bankasına 31.12.2013 tarih ve "1707" sayı ile tebliğ edilmiştir.

İş Bankası bu karara uymamış, ayrıca karşı dava da açmamıştır. Bankaya üç kez gidip görüşmeme rağmen konu ile ilgili muhatap bile bulamadım. Banka çalışanları kendilerinin de genel merkeze ulaşamadıklarını, bu konuda bilgi edinemediklerini belirttiler.Sorunun bir an önce çözülmesini, paranın iadesini bekliyorum.

Dilek K. 165 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Müşteri Temsilcisi28 Mart 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön