İş Bankası TTNET Hesabımdan Para Çekmiş..

Merve A. |

İş Bankası kredi kartımda 12.03.ve 06.04. 2016 tarihine ait üç adet fatura bulunmakta. 63, 65 ve 64 TL tutarlarında. Fakat benim TTNET üyeliğim bulunmamaktadır ve bu harcamalardan haberim yok.

Bankayı aradığımda sadece kartı kapatmaktan bahsettiler. Bu bir çözüm değil, bunun nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum ve bu tutarın itiraz formu sonrası hesabıma yatırılmasını istiyorum. Eğer bir çözüm bulamazsanız ya da en azından benden çekilen parayı iade etmezseniz tüketici haklarımı kullanacağım sonuna kadar. Sistem açığınızın mağduriyetini bizler çekmemeliyiz.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Nisan
  10:54

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi