İş Bankası Total Kampanyası!

Elif Ş. |

14 mayıs'a kadar geçerli 75 tl ve üzeri 4 işlemden sonra yüklenmesi gereken 25 tl puanım yine yüklenmedi ve sizin kendi sitenizden başvuruda bulundum ancak halâ bir dönüş yapılmadı. sorunumun giderilmesi için her seferinde Sikayetvar sitesinden mi ulaşmam gerekiyor? konunun çözümü için sizden bilgi bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif Ş.
  06 Haziran
  17:39

  sadece işleme alınmıştır diye mail gönderildi.
  daha önce şikayetimi defalarca çağrı merkezine ieltmeme rağmen henüz olumlu ve ya olumsuz bi cevap alamadım sürekli incelendiğini cevabını aldım
  ilginize teşekkür ederim ama en kısa zamanda cevap bekliyorum
  ancak o zaman samimiyetinize inanabileceğim yoksa bankanız ile müşteri olarak yollarımı ayrmayı düşünüyorum

 • 03 Haziran
  16:09

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi