29 Ocak 2014

İş Bankası Temazsız Mastercart Hesabıma Hatalı İşlem Yapıldı!

İş Bankası temassız mastercard kullanıyorum temassız alışveriş limitine 100 tl ayrılması gereken yanlış işlemden dolayı 200 tl ayrılmış ayrıca temassız 200 tl yi de kullanamıyorum. Ayrıca bu 200 tl bana borç olarak gösterilmekte kullanmadığım halde borcum 200 tl artmış durumda.

Banka müşteri hizmetlerini aradım sistemden dolayı böyle bir işlem yapılmış kayıt oluşturduk hesabınıza aktarımı sağlanacaktır denildi ve kayıt hala sonuçlanmamış ve kartımı hiç bir şekilde kullanamıyorum, mağdur durumdayım acilen çözümlenmesini istiyorum.

İzzet 183 Okunma

Cevaplar

  • İzzet 31 Ocak 2014

    Bu 2 gün önce çözüldü ama dün alışveriş yaparken kartım eksik bakiye hatası verdi hesabıma baktım yine aynı şekilde 200 tl temassız alışveriş limitine aktarılmış bu sorun sürekli olup duracakmı dev bir banka bukadar küçük hataları nasıl yapar ve çözümleyemez iş bankasından şikayetçiyim bu sorununum derhal ve ivedi çözümlenmesini talep ediyorum aksi halde yasal yollara başvuracağımı bildirmek isterim.

  • İş Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön