İş Bankası Temassız Özellikli Kart İçin 100 TL Bloke!

Mustafa K. |

Eski kredi kartımın son kullanma tarihi bittiği için yeni gönderilen temassız özellikli kartımı kullanmaya başladım. Diğer kredi kartım temassız özellikli değildi yeni gelen kartta bu özelliği görünce demek ki yeni kartlar bundan sonra böyle gelecek dedim sonra 100 TL temassız özelliği için bloke olmuş eğer böyle bir şeyin önceden bilmiş olsam uzun yıllar boyunca kullandığım İş Bankası kredi kartımı kapattırır böyle bir saçmalıktan kurtulmuş olurdum. Eğer bu bloke kaldırılmazsa ilk işim kartımı kapattırmak olacak sizden limit istedik 8 yıl boyunca vere vere 200 TL limit verdiniz kartınızı kapattırmadık ama buna da dayanılmaz. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  09:40

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi