19 Ağustos 2015

İş Bankası Temassız Kart Problemi!

Temassız özelliği olmayan maximum kredi kartımı süresi dolduğu için onayımı almadan aynı kart No. 'lu temassız kredi kartı gönderildi. Toplam limitimden 100 TL temassız kullanım için bloke edildi.

İnternet alışverişleri için kart limitimin üzerinde bir miktar yatırdığımda Temazsız özellik kullanmamama rağmen 100 TL'lik olan bloke 200 TL'yi geçmekte ve yatırdığım parayı internet alışverişimde kullanamadım.

3 kez bu olay başıma geldi ve internet üzerinden yapmam gereken ödemelerde mağdur durumda kaldım. Temazsız kart olmayan kart isteğimi söylediğimde ise yeni kart başvurusu alıyorlar. Onayımı almadan bana aynı kart No.lu temassız gönderiyorlar ancak temassız istediğimde yeni kart gönderiliyor.

Mine 1.383 Okunma

Cevaplar

  • Mine 19 Ağustos 2015

    Yaklaşık 7 8 kez görüşme sağladım. Amcak müşteri hizmetlerinin tavri ve yaklaşımı çözüme yönelik olmadı. Tekrar aranıp yeni kart almam için bilgi almak istemiyorum. Sorun benim kartımı bana sormaksizin ayni kart numaramla temazsiz kart ile yanilenmesi ve ben de ayni kart No.. ile temassiz ozelligi olmayan eskisi gibi olan kartimla yenilenmesini istiyorum. Yeni bir başvuru yapmayacağım. Benden kaynaklanan bir hata değildir bu. Lütfen çözümle yaklaşın

  • İş Bankası Temsilcisi19 Ağustos 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön