09 Eylül 2013

İş Bankası Telefonu Suratıma Kapattı!

İş Bankası Malatya şubesinde bulunan vadesiz ve döviz hesaplarımdan kesilen hesap işletim ücretinin iadesi için Malatya şubesine öğrenci olduğumu ispat eden transcript gönderdim. 6 Eylül 2013 tarihinde Malatya şubesinden E. Hanım telefon açtı. Transcript olmaz öğrenci belgesi göndermemi talep ettiler. Hala öğrenci olduğumu şuanda İş Bankası'na ödemem gereken harç borcundan anlayabilirsiniz dedim.

Fakat ben anlamam öğrenci belgesi gönder tarzında birşeyler söyleyip telefonu suratıma kapattı. Hattın kesildiğini düşünerek arayan numarayı tekrar aradım. E. Hanım'a neden telefonu kapattığını sorduğumda "ben sana gerekli açıklamaları yaptım" şeklinde bir de azarlandım.

Erkan 47 Okunma

Cevaplar

  • Erkan09 Eylül 2013

    Henüz iletişime geçilmedi. Bu sebeple çözüldü statüsüne getirlmesini reddediyorum. Konu ile ilgili herhangi bir gelişme olması durumunda tekrar buraya yazacağım.

  • İş Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön