İş Bankası Telefonlarıma Cevap Vermiyor!

İrfan L. |

Adana/Kozan İş Bankası şubesinde hesabım var. İnternet üzerinden yüklü miktarda 26.12.2013 tarihinde EFT yaptım.EFT yi isim hatası nedeniyle karşı taraf alamadı.Bu durumda ne yapacağımı sormak için şubemi aradım.Defalarca aradım telefon çaldığı halde kimse bakmıyordu.İşim gereği şubeye gitme şansım da yoktu.Bu nasıl şube anlamadım.O telefon neden var.Kendimi Çok kötü hissettim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  16:39

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi