İş Bankası Telefon Faturası!

Bora T. |

İş Bankası kredi kartımdan her ay Vodafone telefon faturamı ödüyorum. Bu ay aynı şekilde ödememe rağmen fatura tutarımın kredi kartımın hareketlerine 2 kere yansıdığını gördüm. Müşteri hizmetleriyle görüşmemde beni Vodafone'ye yönlendirdiler.

Vodafone incelemesinden sonra kendilerinde 1 fatura tutarı bulunduğunu söylediler. Tekrardan İş Bankası müşteri merkezini arayıp durumu bildirdim. Şikayetinizi faks yoluyla iletmem gerektiğini söylediler. Ben de dediklerimi yaptım. Faks yoluyla müşteri hizmetlerinin bana gönderdiği formu doldurup faksladım. Kredi kartı hareketlerimde 76,60 TL olan faturam halen 2 adet harcama olarak görünüyor. Bu konuyla ilgili yaklaşık 20 gündür uğraşıyorum ve bir sonuç alamadım. Ben şimdi önümüzdeki ay neye güvenip kredi kartım veya hesap kartım ile faturamı ödeyeceğim?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mart
  13:51

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi