31 Ekim 2014

İş Bankası Telefon Bankacılığı Sorunları.

Emekli maaşımı yurt dışında daha kolay alabileceğim düşüncesiyle ekim 2014 ayında İş Bankası'na taşıdım. Şube temsilcisinin verdiği 5 günlük şifre ile Bankanın İnternet sayfasına giriş yaparken kartım birden fazla (üç kez) hatalı şifre girildiği gerekçesiyle kullanıma kapatıldı. Telefonla müşteri temsilcisine ulaşmak oldukça güç olsa da (sesli yanıt sistemi ahiret soruları sormakta sonunda sizi çıkmaz sokaklarda kaybetmekte) sonunda ulaşabildim.

Müşteri temsilcisi şifre işlemleri için yardımcı olamayacağını ve bunun için hesabımın bağlı bulunduğu şubeye müracaat etmem gerektiğini belirtti. Yurt dışında başıma bu durum gelirse nasıl 7/24 hesabımın açılacağını da söylerlerse sevinirim.

Levent 315 Okunma

Cevaplar

  • Levent 14 Aralık 2014

    Bankanın müşteri şikayetleri ile ilgili bölümü benimle e-mail ile temasa geçerek şikayet konusu ile ilgili yapılan işlemler hakkında tarafımı bilgilendirmişler ve önerilerimin incelenmesi amacıyla ilgili departmanlara gönderildiğini bildirmişlerdir.

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ekim 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön