13 Şubat 2013

İş Bankası Tekrar İşletim Ücreti Aldı!

Daha önce olduğu gibi Hesabım Öğrenci hesabı olduğu taktirde bile defalarca hesap işletim ücreti kesildi son olarak müşteri hizmetlerini aradığımda bana öğrenci hesabı olarak tanımlanmadığından çekildiğini söylediler ve öğrenci belgemi Tekirdağ Merkezden / Kütahya simav şubesine dilekçe ile gönderdim sadece 1 adet hesap işletim ücretini geri yatırdılar.

Bugün para çekeyim derken bir baktım yine çekmişler ve artık gerçekten sadece güldüm İş Bankası hizmet anlayışına Müşteri hizmetlerini aradım şubeye yönlendirdi şubeyi aradım bizde faksınız gözükmüyor tarihini söyleyin net olarak diyor ben nereden hatırlayayım net tarihini hesap özetlerine bakarsanız diyor.

Diyar 58 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön