16 Ocak 2014

İş Bankası Tek Taraflı Değişiklik Yapıyor.

İş Bankası Konya Selçuklu şubesinden 3 yıllık maaş promosyon anlaşması yaptık. Anlaşma üzerinden 2 yıl geçtikten sonra banka bizlerden eft ve havale ücretlerinden masraf ücreti kesmeye başladı. Şube ile görüşmemiz sonucunda ise komik bir cevap aldık. Şube müdürünün 2 yıl yetkisi olduğu, her müşteri için puanlama yaptıklarını anlaşmadan sonra; bankadan kredi kullanmayan, otomatik talimat vermeyen vs müşterilerin onlara kar getirmediği için artık bizden ücret keseceklerini belirttiler.

İş Bankası şu sorularıma lütfen cevap veriniz.
1- 3 Yıllık yapılan sözleşmeyi iki yıl sonra tek taraflı olarak böyle uygulamaya koymak etik mi?
2- 2 yıl önce bize bunlar söylenmemişti.

Mehmet 76 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Ocak 2014

    BİR DAHA ASLA İŞ BANKASI İLE ÇALIŞMAK İSTEMİYORUM. KENDİMİ ALDATILMIŞ HİSSEDİYORUM.

  • Mehmet17 Ocak 2014

    İş bankasına mail de attım ama hala bana dönecekler. Telefonla da sıkıntıyı dile getirdim. Genel merkeze durum iletilecek size dönülür dediler. hala arayan soran yok. Ama reklamlarda bankamız çok hızlı imajı veriliyor.

  • İş Bankası Temsilcisi16 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön