16 Nisan 2013

İş Bankası Tazminatımı Alamadım!

Bursa Türkiye İş Bankası Organize Sanayi Şubesinde ihtiyacım olduğundan dolayı kredi çektim. Ödemelerimide gününde hep ödedim çalışıtığım yerde anlaşmazlıklar sonucu işten çıkarıldım hakkım olan tazminat bankaya yattı kredi çekmiş olduğumdan dolayı banka tazminatıma el koydu kredi çektiğimden ve işten ayrıldığım zamandan bu yana ödemelerimde hiç sıkıntı yaşatmadım çektiğim kredide kefilim bile olmasına rağmen hakkım olan paramı alamadım.

Yaptığım araştırmalarıma göre bankanın böyle bir hakkı olmadığını öğrendim gereken yetkililere buradan seslenmek istiyorum. Benim mağduriyetim kısa bir sürede giderilmezse hakkımı hukuksal yollardan arayacağım.

Özcan 79 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön