03 Eylül 2013

İş Bankası Tarafından Otomatik Ödemem 2 Kere Yapılmış!

Avea hattıma ait faturamı otomatik ödeme talimatına verdim ve 3 ay sürekli ödenip sıkıntı çıkmadı ta ki bu ay 2 kere aynı faturayı tahsil edene kadar. İş Bankası müşteri hizmetlerini aradım hem bize hem Avea müşteri hizmetlerine talimat verilmiş dediler tamam dedim.

Avea müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım. Avea'ya vermiş olduğum otomatik talimatı iptal ettim ve faturamın 2 kere çekildiğini belirttim. Bana bizim sistemlerimize ödeme geçmemiş dediler eğer ödendiyse (haklı olarak)belgeyi bize ulaştırın dediler. tamam dedim.

Tekrar İş Bankası müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim ve bizim kayıtlarımızda evet 2 kez ödendi gözüküyor dediler. Bende ödendiğine dair bir belge istedim ama sonuç yok.

Mutlu 45 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu03 Eylül 2013

    en kısa süre içersinde dönerseniz sevinirim

  • İş Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön