18 Mart 2013

İş Bankası Talimatsız Kredi Kartı Borcu Kesilmesi!

İş bankası Ankara Ostim şubesi,daha önceden verilmiş otomatik ödeme talimatım olmamasına rağmen, maaş hesabımdan izinsiz olarak,hem kredi kartı borcumu, hem de kredi kartı yıllık ücretini kesmiştir.Üstelik öncesinde kart ücretinin iptali, aksi takdirde kartın iptali konusunda telefonla yaptığım bir başvuru olmasına rağmen.

Banka benim isteğim dışında,benim maaşımı nasıl kullanacağıma nasıl karar verebilir?Belki ben faize razı oldum,borcumu bu ay ödemeyeceğim.Paramı çok daha acil,hayati önemde bir yerde kullanacağım. Eğer banka benim maaşıma istediği zaman müdahale edebiliyor, istediği gibi kullanıyorsa güvenilir değildir .

Kadir 24 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön