İş Bankası Talimatım ve Haberim Olmadan Hesabımdan Likit Fon Satın Almış!

Servet K. |

24.12.2015 tarihinde internet bankacılığından girdiğim hesabımdan, 24.12.2015'te talimatım ve haberim olmadan gerçekleşmiş olan likit fon satın alımı gerçekleşmiş. İş Bankası'nın 08507240724 numarasını arayıp durumu bildirdiğimde aldığım cevap: işlemi İş Bankası Diyarbakır şubemiz gerçekleştirmiştir, isterseniz onlarla görüşün ya da size şikayet kaydı oluşturalım' şeklinde olmuştur. Verdikleri cevabın ne yazık ki böyle bir kurumun adına yakışmadığını ve hakkında sahip olduğum düşüncelerimi derinden sarstığını belirtmeliyim. İş Bankası, 24.12.2015 tarihli ve aynı olmak üzere iki adet 'mesajınız en kısa sürede değerlendirilecektir' içeriğindeki mail yollamış. Ancak halen bir cevap alamadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  09:16

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi