İş Bankası Talimatım Olmadığı Halde Ek Hesabımdan Borcum Ödendi!

Burak K. |

Bugün tesadüfen girdiğim internet şubesinde tanık oldum ayın 25'inde hesap kesim tarihi vardı bende 27 sinde Asgari Tutarını yatırdım. Bugün girdiğimde gördüm ki son ödeme tarihi yani 4 nisan da kalan borcu da kesmişler ve üstelik ek hesabımdan yani eksiye girdim. Müşteri temsilcisini az önce aradım talimatım olduğunu o yüzden kesildiğini söyledim böyle bir talimat vermediğimi söylesem de yapacak bir şeyi olmadığını şubenin yaptığı bir uygulama olduğunu sadece talimatı iptal edebileceklerini söylediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  17:40

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi