İş Bankası Taleplerimle İlgilenilmiyor Maillerime Cevap Verilmiyor.

Gazi Mert T. |

İş Bankası'na limit artışı talebi veriyorum fakat size ulaşılacak dendiği halde ulaşmıyorlar. Ben ulaşayım dedim ve Mecidiyeköy şubesinde İş Bankası çalışanı F*** A***, D*** Y***, H** K*** isimli çalışanlara mail attım. Maillerimede cevap vermediler. Kaç tane mail attım benim limit artışı talebim ne olacak bu nasıl bir bankacılıktır size ulaşmak için her yere başvuruyoruz ama yinede cevap yok!

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Aralık
  15:49

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi