İş Bankası Taksitlendirme Kampanyasında Yanıltıyor.

İsmail Ş. |

http://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=Kliksa+Kampanyas%c4%b1&IdCampaign=MzM0-ISB Linkte bulunduğu üzere, İş Bankası ve Kliksa'nın 9 taksit ve 75 TL puan kampanyası vardı. Alışverişimi yaptım, SMS'i gönderdim. Her şey kampanya şartlarına uygun!

Taksitlendirmeyi banka yapmadı. Aradım, oradaki bayan tüm şartlara uyduğumu söyledi ve istek formu oluşturduk birlikte. Bu gün mail geldi, taksitlendirme istediğiniz gerçekleştirilemiyor diye. Şartlara uygunum, SMS atmışım kayıt olmuşum ve alışveriş yapmışım bu kampanyaya güvenerek? Bu kampanyanıza ve size güvenerek hata mı yaptık?

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Kredi Kart Taksitlendirme Web Sitesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Ş.
  24 Ağustos
  11:54

  Banka tarafından ne bir işlem yapıldı ne de bir geri dönüş.. Ayıptır ya.

 • 14 Ağustos
  10:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi