19 Ocak 2016

İş Bankası Taksitlendirme İşlemi!

09.01.2016 tarihinde bankanız kredi kartım ile yapmış olduğum tamaş motorlu taşıtlar 3.000,00 TL tutarında ki alışverişim sonrası, bankanız tarafından gönderilen bu işlemi 6 taksit ile taksitlendirme mesajını onaylayarak tarafınıza ilettim.

Başvuru talebimin alındığına dair teyit mesajını da aldıktan sonra gönül rahatlığı ile işlemlerime bakar iken, bugün gelen ekstrem de adeta bir şok yaşadım. Taksitlendirilmesi gereken tutar bankanız tarafından taksitlendirilmemişti. Hemen telefon bankacılığı ile irtibata geçerek bu problemin nasıl aşılacağını sordum. ''Sistemden dolayı taksit talepleriniz muhasebeleşmeyebiliyor" cevabını aldım.
Acilen mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Fatih 715 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Ocak 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön