11 Temmuz 2013

İş Bankası Taksit İptali Geri Ödemesi!

*** 6002 7235 **** nolu kredi kartımla 27.06.2013 tarihinde Morhipo.com'dan 26.80 TL değerinde bir alışveriş yapmıştım fakat 3-4 gün sonrasında bu siparişi iptal ettim ve Morhipo'ya bildirdim Morhipo'da 1.07.2013 tarihinde para iadesini yaptığını bildirdi.

Kredi kartı ekstremde ise bu harcamanın iade değil 2 ay geç başlayacak bir taksit olarak çekildiğini gördüm. Morhipo'ya bildirdim Morhipo para iadesini peşin olarak yaptığını bildirdi. Yani iptal edilen bu alışveriş kredi kartıma iade olarak yansımamış 2 ay sonra ödemeye başlayacağım alışveriş olarak yansımış bu durumun düzeltilmesini arz ederim.

Mertcan 544 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön