İş Bankası Şubeye Gitmeden Kredi!

Ferhat K. |

Şubeye hiç uğramadan hesaba anında geçebilen tek Nakit kredi İş Bankası'ndan. İş Bankası mobil imza sahiplerine anında 5 bin TL ye kadar anında şubeye gitmeden form doldurmadan kredi diyor ama başvurudan sonra şubeye bekleriz diyor bu nasıl bankacılık? Bu nasıl etik anlayışıdır?

Buyurun kredi başvurusu cevabı kredi talebinizin detaylı incelenebilmesi için en yakın şubeye bekliyoruz. Bu yazı da genel açıklayıcı bilgiler kısımından; -Kredimi kullandıktan sonra doldurmam gereken ya da Şubeye getirmem gereken bir belge bulunmakta mıdır?Hayır, bulunmamaktadır.

Etiketler :

Reklam Görsel Medya Şube Kredi İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferhat K.
  12 Nisan
  20:22

  ben böyle saçmalık görmedim. bankaya uğradım ve oradaki kredi servisindeki bayan bile bu krediden haberi yok. yazıklar olsun böyle bankaya. yalan dolanla müşteri çekmek için yaptğınıza bakın. şubeye gitmeden anında kredi öyle mi. hemde 18 yaşını doldurmuş herkese öylemi. yazıklar olsun Türkiye'nın en köklü bankası olarak kınıyorum.

 • 08 Nisan
  10:58

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi