İş Bankası Şubemizden Hiç Kimseye Ulaşamıyoruz.

Ayşe Ö. |

İş Bankası Avcılar şubesi ile çalışıyoruz, fakat işimiz olduğunda telefonla veya maille hiçbir şekilde kimseye ulaşıp bilgi alamıyoruz. Mail olarak verdikleri cevapları ise çok geç veriyorlar. O an acil bir durumumuz oluyor bir işlem yapılması gerekiyor fakat muhatap olacak kimse olmuyor. En acil şekilde hizmet anlayışlarını gözden geçirmeleri ve mağduriyetimizin giderilmesi gerekiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  11:56

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi