İş Bankası Şubeler Arası Kaybolan Kredi Kartım.

Vildan Ç. |

20.08 tarihinde kredi kartımın iptal edilmesi gerektiği ile ilgili bir telefon görüşmesi yapıldı, iptali için onay verdim. İzmit Alemder şubesine gelmesini talep ettim. Fakat çağrı merkezindeki hanımefendi inisiyatif kullanarak Antalya'ya göndermiş, teşekkür ediyorum kendilerine. Kocaeli'nde ikamet ettiğimi, kartımın buraya getirilmesini talep ettim, tabi ki dediler ve onlara inandım... Günler geçiyordu, haftalar... Bir gün yine aradılar beni Antalya şubede kartınız bulunmakta. Bu sefer tansiyon biraz yükselmişti aslında... Yine talep ettim, günler sonra... Yine bir telefon geldi arayan müşteri hizmetleriydi kartınız geldi dedi İzmit'te. Çok mutluydum çılgınlar gibi alışveriş yapacaktım oysaki. Şubeye gittim yine yoktu. Kartım neredeydi, kimse bilmiyordu. Gülüyorum cidden komiksiniz.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  13:48

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi