İş Bankası Şube Telefonlarına Bakmıyor.

Süleyman Ayşegül A. |

06.08.2014 ve 07.08.2014 tarihinde İş Bankası şubelerini arıyorum, fakat ne hikmetse kimse açmıyor ondan ona aktarılıyor ve görüşme sonlandırılmıştır uyarısı verip telefon kapanıyor. Bu durumdan hiç hoşnut değilim. 2 gündür paşabahçe şubesi, selimiye şubesi ve özellikle tuzla deri sanayi şubesine ulaşamıyorum böyle bir bankayla çalışmaktan memnun değilim.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ağustos
  11:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi