18 Eylül 2013

İş Bankası Şube Sıra Sorunu!

Maaş hesabıma yatan paramı almak için bir gün bekleten ve almaya gittiğimde 20 dakika bekledikten sonra kredi kartı olan birinin gelip benden önce işlemlerini yapmasından bıktım. İMES Şubede bugün 17. 09. 2013 maaşımı alabilmek için beklerken yaşadıklarım artık yeter böyle adaletsiz ve tuhaf bir hizmet olamaz. Neden bunu yapıyorsunuz yeter artık dediğimde 'tüm bankalar böyle' demezler mi?

"Herkes adaletsiz, bizde adaletsiziz "diyorlar. Şubede 10 kişi karşı çıktı bana ama en son konuşmamdan sonra güvenlik görevlisi arkadaşta dahil hepsi sustu. Önüme geçen müşteri beni dövmekle tehdit etmekten başka bir şey yapamadı çünkü haksızlıklarını kabul ettiler. Müdür çaresizliğini ellerini yana açarak ifade etti.

Önder 120 Okunma

Cevaplar

  • Önder01 Ekim 2013

    İşletiliyoruz okadar.

  • Önder01 Ekim 2013

    Hiç yardımcı olmuyorsunuz. Sradan cevaplar. Standart demiyorum sıradan geçiştirme cevapları vererek savuşturuyorsunuz.

  • İş Bankası Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön