31 Mart 2015

İş Bankası Şube Sıra Bekleme Sorunu.

Biraz evvel Halkalı şubenizden kredi çekmek için 1129 no.lu sıramı beklerken 1131 no.lu bayan bir şey soracağım diyerek kendi işini görüp ayrıldı. Sıra numarası gelince uyarı veren ses şubenizin ikinci katında bulunan bireysel işlemleri yapılan bölümde duyulmuyor, kendi sıramın atlanıp 1130 no.lu müşteriyle ilgilenmeye başlandığını fark edince müşteri temsilcisine söyledim.

Bayanın sırası geldiği için onunla ilgilenileceği söyledi. Henüz kimliğini bile almamıştı. Bankanızdan hemen ayrıldım. Şu an Vakıfbank'tan kredi başvurumu yapıyorum. Teknik yetersizliğiniz ve müşteri temsilcinizin davranışı yüzünden zamanımı kaybettim ve çok sinirlendim. Bütün hesaplarımı kapatıyorum.

Ramazan 321 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Mart 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön