04 Eylül 2013

İş Bankası Şube Personeli Davranışı!

İş Bankası çalışanlarının müşteriyi bankasına yönlendirip daha sonra şubesinde müşteriyi istenmeyen hareketlere maruz kaldım. Bu olaydan şikayetçiyim. İş Bankası Merkez/Çanakkale şubesi.

Şikayetimin ilgili makamlarca dikkate alınıp tarafıma iletilmesini istiyorum. Gerekli makamın müdürü olayla ilgilenmedi. Firmanın ilgisizliğinden de şikayetçiyim. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Zekeriya 43 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön