İş Bankası Şube Personeli Çok İlgisiz!

Musa A. |

İş Bankası Gültepe şubesi gişede çalışan arkadaşlar lakayt hizmet vermektedir. Hesap kartıma şifre almak için gittiğimde dalga geçerek hat yok deyip telefon bankacılığından alabilirsiniz diyorlar. Bu kadar büyük bir kuruluşta hat yok. Çalışan insanlar için zamanın ne kadar çok önemli olduğunu bilmiyorlar. Çünkü işlerini lakayt bir şekilde yaptıkları için herkesi kendileri gibi biliyorlar Bu banka her zaman beni mağdur ediyor. Bu konuda acil çözüm istiyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Musa A.
  18 Kasım
  12:06

  Zahmet edip aramadılar bile

 • 11 Kasım
  13:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi