19 Eylül 2013

İş Bankası Sözleşme Bahanesiyle Hala Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Eylül ayı Maksimum kart ekstresinde yıllık aidat olarak 40 TL kesinti yapıldığını gördüm. 7.09.2013 günü telefonla müşteri hizmetlerine daha önceki yıllarda alınmayan bu ücretin iadesi için itirazda bulundum. 18.09.2013 günü bana e-posta ile gönderilen cevapta, İş Bankası bu ücretin sözleşmede belirtildiğini ve iade etmeyeceklerini bildirdiler.

Ben de, daha önceki yıllarda alınmayan ücretin , bu yıl alınıyor olmasının bankanın tutarsız ve keyfi bir uygulama yaptığının ispatı olarak kabul ediyorum . En kısa zamanda kartımı iptal ettireceğimi ve hesaplarımı da kapatarak İş Bankası ile her türlü ilişkimi keseceğimi bildiriyorum.

Nurhan 44 Okunma

Cevaplar

  • Nurhan 15 Mayıs 2014

    tatmin edici bir çözüm üretmediler ve ücret iadesi yapmadılar

  • Nurhan 19 Eylül 2013

    Sıradan ve basmakalıp bir cevap vermişler, tatmin edici olmaktan uzak buluyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön