İş Bankası Sözde Hızlı Kredi.

Levent K. |

İhtiyaçtan dolayı küçük miktar kredi çekmem gerekiyordu. Önce İş Cep uygulamasını denedim ama hata verdi. Müşteri hizmetlerini aradım ve şubeye gitmem gerekiyor dediler. İş yerinden zar zor izin alarak son 10 dk kala şubeye gittim. Bireysel gişedeki bayan bilgilerimi güncelledi. Tekrar denedim ama yine olmadı. Biz size kredi verelim diye öneride bulundu. Ama faizi daha yüksek ve sigortalı masraflı. Haliyle kabul etmedim. İş yerime döndüm ve müşteri hizmetlerini bir kez daha aradım. Onlar da size uygun kredi için biz yönlendirelim dediler ve bir işlem yaptılar ve yine şubeye yönlendirdiler. Bu beni çileden çıkardı. Küçük miktarlı hizmetler için kadar çok koşturduğumu daha önce hiç hatırlamıyorum. Hala neticeli bir şekilde sonuç almadım / alamadım. 2016 yılında hala 10 defa şubeye çağıran banka kullanmak istemiyorum. Lütfen bu işi neticelendirin.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  16:52

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi