İş Bankası Söz Verilen Maxipuan 10 Gündür Yüklenmedi!

Merve K. |

17 Eylül-30 Eylül 2014 tarihleri arasında hizlial.com üzerinden yapılan 750 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde maxi puan kampanyası vardı. Ben de kampanyaya katılım için gerekli tüm işlemleri yapıp, alışverişimi gerçekleştirdim. İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 14 gün içinde karta yansıyacaktı ancak günlerdir yüklenemedi. Maxipuan kullanmam gereken yerler oluyor ancak henüz yüklenmediği için kullanamıyorum. Lütfen en kısa sürede yüklensin artık, mağdur oluyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  10:24

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi