08 Nisan 2013

İş Bankası Sorunumu Gidermedi!

1 yıl önce kayıp ettiğim İş Bankası kredi kartım için kayıp bildirisinde bulunarak, iptalini istedim. İptal edilerek yerine yenisi sağlanan karttaki otomatik kontör yükleme talimatım iptal edilmemişti. Bunun aynı cep numarası için yeni kartıma aktarılması için bir dilekçe vermem gerekti zira bankanın internet şubesinden talimat iptali seçeneğinde "kartınız kullanıma kapalıdır" uyarısı, yeni talimat girme seçeneğinde ise" bu numarada zaten talimat vardır" uyarısı ile karşılaşıyordum. 1 yılda 3 kere dilekçe vermeme rağmen işlem gerçekleştirilemedi. İş Bankası bu kadar basit bir işlemi bile 1 yıldır yapamadı.

Yakup 28 Okunma

Cevaplar

  • Yakup09 Nisan 2013

    1 yılda ve 3 dilekçe ile düzeltilemeyen sorun, verilen standart cevapla çözülmüyor elbette... çağrı merkezinizden size 20 dakika bekleyip, sabredip ulaştım, düzeldi mi? bize ulaşın linkine de yazdım düzeldi mi? hayır efendim. bu zihniyet neredeyse yüzyıllık bir bankaya yakışmıyor. yazık! bu konuların tek çözümünün herkesin erişiminin olduğu, açık bir mecrada ifşa edilmeniz olması gerçekten yazık.

  • İş Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön