İş Bankası Sorunumu Giderip Ücret İadesini Yapmadı.

Emrullah A. |

1.30 ay oldu hala itiraz formundan bir haber yok alan belli yapan belli. 200 TL niye hala kredi kartıma yatmıyor kimi aradıysam konu hakkında bilgi veremiyoruz. Hangi çağda yaşıyor bu İş Bankası.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrullah A.
  09 Haziran
  16:12

  1.30 aydan beri çözüm getireceksiniz ve hala çözüm bulunacak harcamadığım parayı ben ödüyorum müşteri memnuniyetımı istiyorsunuz o zamn o miktarı askıya alırsınız sonuçlanana kadar eksiraya yansıtmazsınız müşteri memnuniyeti budur

 • 09 Haziran
  15:45

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi