07 Şubat 2014

İş Bankası Sorunumla İlgili Dönüş Yapmadı.

Kredi kartıma yatırdığım borç tutarının kullanılabilir limitime yansımaması ile ilgili işbank.com.tr sitesinin bize ulaşın kısmı ile iletmiş olduğum ilgili itirazıma/sorunuma halen geri dönüş yapılmadı. Aradığımda da net bir şey söylenmiyor. İş Bankası, sorunum ile ilgili daha ne kadar beklemek durumundayım?

Mustafa 222 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 10 Şubat 2014

    müşteri memnuniyeti önemsenmiyor

  • Mustafa 07 Şubat 2014

    ‘Bize Ulaşın’ kısmından ulaştığım halde mail yoluyla verilen cevap alakasız ve cevap beklediğim sorum/sorunum ile ilgili bir cevap değildir. iletmiş olduğum sorunumun son derece açık ve net olduğunu düşündüğümden iş bankasının neden böyle bir cevap yazdığını anlayamıyorum. En kısa zamanda telefon aracılığı le ulaşmanızı istiyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön