İş Bankası Sorunumla İlgilenmiyor.

Murat B. |

İzmir Yeşilyurt şubesinden 18-02-2010 yılında İş Bankası'nın emlak satış sayfasından ev satın aldım. Krediye uygun olduğunu ve kredi kullandıracaklarını, ekspertiz raporlarının olduğunu, kredi kullanmamda sakınca olmadığını söyleyerek 75000 tl kredi kullandım. 3 yıl ödedikten sonra belediye ekipleri gelip kaçak bina diye imar ve yıkım cezası uygulandı.

Bankanıza gidip sattınız ev kaçak dememe rağmen bizi ilgilendirmez biz size sattık siz kendi başınızın çaresine bakacaksınız cevabı aldım, şu anda bütün davalara kendi imkanlarımla ilgileniyorum, çok mağdur oldum, bu yüzden İş Bankası ve ekspertiz raporunu düzeleyen firmayı tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim, maddi manevi haklarımı arayacağım.

Etiketler :

Şube Personel Bilgi Eksikliği Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat B.
  11 Nisan
  18:51

  1 sene oldu yazalı ama zahmet edipde bir tane yetkili aramadı hayırlı olsun artık nur topu gibi bir davanız var

 • Murat B.
  10 Eylül
  23:06

  niye bir yetkili aramıyor anlamıyorum niye satmış oldugunuz ürünün arkasında durmuyor iş bankası gıbı buyuk bir kuruluş

 • Murat B.
  10 Haziran
  16:11

  niye bir yetkili aramıyor kocaman banka niye sorunuma bir cozum bulmuyor anlamıyorum

 • 28 Mayıs
  09:11

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi