11 Nisan 2013

İş Bankası Sorunum Çözülmedi!

Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak müşterimize açıklamalarımız aktarıldı. İş bankası önce parayı iade edeceğine dair mail attı ki tamamen yanlış söylendi.. Sonra parayı iade etmediği gibi bugün arayıp 3 ay içinde 750 liralık alışveriş yapın 20 tlnizi geri iade edelim dediler.

Yapmazsam iadenin mümkün olamayacağını söylediler.! Bu kadar tuhaf bir mantık olabilir mi 500 liralık kartla nasıl 750 tl harcama yapabilirim ? 750 Lira harcama yapabilecek olsam 20 tl nin peşinde koşmazdım anlamadığım aynı durumda olan arkadaşlarımın koşulsuz şartsız paraları iade edilirken benden neden 750 liralık alışveriş yapmam isteniyor?

Sinan 23 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön