İş Bankası Sohbet Muhabbetten 2 Saatte Hesap Alamamak.

Onur M. |

İş Bankası Denizli Bayramyeri şubesinde vize başvurusu için hesap özeti almaya gittim sırada 4-5 kişi olmasına rağmen sohbetten başka birşey yapmayan banka çalışanlarınız yüzünden kavga çıktı. Önce birkaç müşteri sohbeti bırakıp iş yapsanız diye çıkıştı ve numarasız 2 çalışanın akrabasına öncelik tanınınca küfürleşmeler oldu ve araya güvenlik girdi. Bir hesap özeti için 5 bireysel müşteri temsilcisinde bekleme zamanım 1 saat 35 dakikadır. Bu saatten sonra bir daha Denizli Bayramyeri şubesine asla uğramayacağım. İş Bankası'na yakışmıyor.

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Haziran
  16:17

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi