İş Bankası SMS Reklamı!

Yılmaz K. |

İş Bankası Edirne şubesi müşterisiydim hesabı iki ay kadar önce kapatıp başka şube de hesap açtım.
Yaklaşık iki yıldır telefonum açılıp kapandığında aynı güncel olmayan SMS tekrar geliyor yüzlerce kez aynı mesaj. Şube Vodafone'a topu atıyor onlarda İş Bankası'na problemin sahibi yok aynı şey müşterisi olmadığım g****'de başladı bu nasıl bir iş anlamadım gitti kötü huylu kanser gibi bir şey sinir sistemim bozuluyor. İş Bankası altın buluşmaları 2 Kasım pazartesi günü Edirne şubesinde altın, ziynet eşyalarınızı getirin, karşılığı kadar altın hesabınıza yatsın. Tel:02****** - iletişim tercihlerinizi değiştirmek için internet şubesi veya 08***** Türkiye İş Bankası Mersis No.: 89*******.

Etiketler :

Reklam SMS

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Temmuz
  09:49

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi