İş Bankası Sistemlerindeki Hatayı Müşterilere Mal Ediyor!

Volkan G. |

İş Bankası'ndan toplam 20000 TL müşteri limitim ve 2 adet kredi kartım mevcut. Kredi kartlarıma toplamda 14500 TL ödeme yaptığım halde İş Bankası tarafıma hala 9000 TL borç yüklemeye çalışıyor. Gerek imzaladığım sözleşmede gerekse ilgili bankanın kredi kartları web sayfasında harcama kriterlerinin müşteri limitine göre olması gerektiği bilgileri mevcut. Buna rağmen bu farkın nereden kaynaklandığı bilgisi tarafıma net bir şekilde açıklanmıyor. Hukuki süreç başladı ancak ilgili banka müşterilerinin dikkatli olması gerekiyor...

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan G.
  27 Ekim
  17:43

  Aynı mağduriyeti yaşayan sayın tüketiciler, öncelikle bankaya durumu anlatan ve fazlaya ilişkin borcu red ettiğinizi belirten bir ihtarname gönderin. İhtarnamenin tebliğinden itibaren yetkili Tüketici Mahkemesinde menfi tespit davası açın.

 • 23 Ekim
  15:55

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi