18 Şubat 2015

İş Bankası Sistem Arızasından Dolayı Mağdur Etti!

18.02.2015 tarihinde İş Bankası vadesiz Usd hesabımda yeterli bakiyem olmasına rağmen İşCep'ten döviz satış işlemi yapmak istediğimde 'bakiyeniz yetersizdir, bakiyenizi kontrol edin' gibi bir uyarı ile karşılaştım. Bu işlemi defalarca yapmama rağmen hatta gidip ATM'den denediğimde dahi aynı sorunla karşılaştım. Mecburen bankaya gidip gişeden bozdurmak zorunda kaldım parayı.

İşCep'teki dolar alış fiyatı 2.4588 olduğu sırada, İş Bankası beni gişeden 2.4162 TL fiyatından satış yapmak zorunda bıraktı ve 60-65 TL arası zarara uğratarak mağdur etti. Benden kaynaklı olmayan sorundan dolayı uğradığım mağduriyetimin giderilmesini ivedilikle rica ediyorum. Aksi halde yasal işlem başlatarak hakkımı arayacağım.

Gokhan 404 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Şubat 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön