Burhan K. Teşekkür Mesajı

1 aydır yapılamayan hizmet işlemi nedense 1 gün içerisinde hızlandırıldı teşekkürler, Şikayetvar.com

İş Bankası Şirketime Üye İş Yeri Numarası Vermiyor.

Burhan K. |

1 Aydır Kurmuş olduğum şirketime üye iş yeri numarası alamıyorum. Söyledikleri bahane genel müdürlük ret cevap ı vermiş öğrendiğim kadarı ile genel müdürlüğün bundan haberi yok. Mecidiyeköy İş Bankası Aynı şubede şahsi şirketim ve şahsi şirket üye iş yeri numaram var gereksiz ve saçma bahanelerle beni oyalamaktadırlar. Genel müdürlükle bile görüştüm şube müdürünün onayı vermesi gerekliymiş acaba şube müdürü neden onay vermiyor? Yada şahsi şirketime aynı faaliyet alanlarında olmasına rağmen şirketlerim neden ona verildi. Yurtiçi Kargo ile kapıda ödemeli gönderi yapmaktayım ve bu numarayı İş Bankası ile anlaşmalı oldukları için beni İş Bankası ile çalışmaya zorunlu kılıyorlar.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burhan K.
  25 Aralık
  19:04

  1 aydır yapılamayan hizmet işlemi nedense 1 gün içerisinde hızlandırıldı teşekkürler, Şikayetvar.com

 • 25 Aralık
  13:29

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi