İş Bankası Şirketime Ait Olan Emanet Paramı Aldılar!

Ömer Ö. |

Şirketimin bana emanet ettiği paramı İş Bankası kendi hesabıma yatırdım çünkü yüklü miktarda paramı saklayacak güvenli yer yoktu ama güvenli sandığım İş Bankası parayı yatırır yatırmaz 50 tl mi kesti. Hatta yatırmadan Bahçelievler yayla şubesindeki gişe işlemlerindeki memura sordum. Bakın dedim hesap parası kesmezler dimi dedim emanet para dedim memur ödemeniz yok dedi. Ben şimdi nasıl açıklayacağım bunu şirkete.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  10:55

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi