İş Bankası Sıra Numarası İşe Yaramıyor.

Serkan Ç. |

21.09.2015 saat 13:35 de bireysel işlemlerden sıra numarası aldım. Sırada kimse yoktu ve en öndeydim ama gelen herkes müşteri temsilcisine selam verip oturdu. Kimisi tanıdık, kimisi eş dost falan filan. 30 dk geçmesine rağmen işlemim yapılmadı. Müdür beyin odasına daldım ve sorunu anlattım ama kendisi sıra numarası ile işlem yapılıyor dedi. Adam bankasında sıra ile işlem yapılıyor sanıyor. Halbuki selam veren ya da göz kırpan işini hallediyor. Sorunumu iletmeme rağmen çözülmedi ve elimdeki sıra numarasını yırtıp çıktım gittim.

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  14:51

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi