İş Bankası Sıra Bekleme!

Önder Ç. |

Bugün 04. 07. 13-14:05 Dudullu Sanayi Şubesinden maaşımı almak için gittiğimde 3 kişi vardı ve beden sonra gelen 5 kişi işlerini direk görüp giderken ben tam 20 dakika bekledim. Bu tür haksızlıkların önüne geçmek imkansız. Ben nasıl güvenirde bu banka ile çalışırım.

Maaşım bankamatikten çekim yaptığımda kesintiye uğrayacak bir tutar olduğu için mecbur her ay bu zulüme katlanıyorum. Şube müdürü ben bir şey yapamam diyor, güvenlik ise boyun büküyor.

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder Ç.
  12 Eylül
  11:50

  İş bankası işmisin nesin diycem ama kime.

 • Önder Ç.
  08 Temmuz
  12:53

  Bu bankayı tercih etmem etmiyorum.

 • Önder Ç.
  08 Temmuz
  12:53

  Mail adresime herhangi bir mail gelmedi. Duyarlılıklarının nekadar olduğunu bankada sıra beklediğinizde anlayabilirsiniz. Rutin cevaplar vererek hiçbir sorunu çözemezsiniz...

 • 04 Temmuz
  18:31

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi